Aksident në Tiranë-Elbasan: Shoferi në majë të furgonit të përmbysur flet në telefon - Bota Sot
Aksident në Tiranë-Elbasan: Shoferi në majë të furgonit të përmbysur flet në telefon

Kronikë e zezë

Aksident në Tiranë-Elbasan: Shoferi në majë të furgonit të përmbysur flet në telefon

Më: 23 janar 2020 Në ora: 12:08
Pamje nga aksidenti

Një aksident rrugor është shënuar rreth orës 11:00 në hyrje të tunelit në autostradën Tiranë- Elbasan

Një furgon që transportonte mallra është përmbysur. Ora News siguroi momentet e para të këtij aksidenti. Ndërkohë një burrë duket që ka hipur mbi furgonin e përmbysur dhe bën një telefonatë.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat