Digjet një veturë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Digjet një veturë në Prishtinë

Më: 25 janar 2020 Në ora: 21:35
Foto ilustrim

Një veturë është përfshirë nga zjarri në orët e mëngjesit. 

Lajmin e ka konfirmuar, zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 08:00, kemi pranuar informatën për një incident zjarri në rrugën UÇK, në Prishtinë, ku është djegur një veturë”, tha ajo.

Ahmeti bëri të ditur se zjarri është lokalizuar dhe nuk ka persona të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat