Zhduket një vajzë në Klinë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Klinë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Klinë

Më: 26 janar 2020 Në ora: 15:18
Ilustrim

Një vajzë nga Klina është raportuar si e zhdukur.

Sipas Policisë, rastin e ka raportuar babai i vajzës, sipas së cilit ajo është larguar nga shtëpia  që nga 24 janar dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. 

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat