Aksident në Prishtinë, vetura bëhet copa nga traktori - Bota Sot
Aksident në Prishtinë, vetura bëhet copa nga traktori

Kronikë e zezë

Aksident në Prishtinë, vetura bëhet copa nga traktori

Më: 27 janar 2020 Në ora: 16:14
Foto nga aksidenti

Një aksident trafiku në mes të një traktori dhe një veture ka ndodhur pasditen e sotme në Prishtinë

Rastin s e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

“Rreth orësh 15:00 policia është informuar për një aksident në mes dy automjetesh në lagjen “Arbëria” në Prishtinë. Nuk ka persona të lënduar, vetëm dëme material”, ka treguar Ahmeti.

Foto nga vendi i ngjarjes:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat