Nxënësit në Gjakovë rrahen mes veti - Bota Sot
Nxënësit në Gjakovë rrahen mes veti

Kronikë e zezë

Nxënësit në Gjakovë rrahen mes veti

Më: 28 janar 2020 Në ora: 07:15
Foto ilustrim

Një rrahje masive e nxënësve  në Gjakovë tek Stacioni i Autobusave ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Rreth këtij rasti, media kontaktoi me Komandantin e Policisë për Rajonin e Gjakovës, Krist Gjokaj.

Ai e konfirmoi rastin duke thënë se rasti është iniciuar si sulm.

“Rasti është iniciuar si sul dhe hetimet do ta zbardhin në ditët në vijim. Ende nuk janë identifikuar sulmuesit por besojmë se nesër gjatë ditës do të identifikohen dhe arrestohen.”, tha Gjokaj.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat