Një e mitur abuzohet seksualisht në Kamzë, arrestohet 22-vjeçari. Ja çfarë i tha policisë - Bota Sot
Një e mitur abuzohet seksualisht në Kamzë, arrestohet 22-vjeçari. Ja çfarë i tha policisë

Kronikë e zezë

Një e mitur abuzohet seksualisht në Kamzë, arrestohet 22-vjeçari. Ja çfarë i tha policisë

Më: 29 janar 2020 Në ora: 15:02
Foto ilustrim

Një 22-vjeçar ka abuzuar seksualisht me një të mitur, në Kamzë, pasditen e djeshme.

Pas abuzimit vajza ka folur me prindërit, të cilët më pas kanë bërë denoncimin.

Policia vuri në pranga Ardit Domi, por ky i fundit nuk e ka pranuar krimin.

Nga ana tjetër, vajza e mitur është pyetur nga psikologët për ngjarjen e rëndë, si dhe iu është nënshtruar gjatë ditës së sotme ekzaminimeve mjeko-ligjore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat