Katër persona të arrestuar për prostitucion në Gjakovë - Bota Sot
Katër persona të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

Kronikë e zezë

Katër persona të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 15:50
Foto ilustrim

Tre persona dhe një shtetase e Shqipërisë, janë arrestuar në Gjakovë nën dyshimin se të njëjtit merreshin me prostitucion.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat