Një femër gjuajti me armë, shoqërohet në stacionin policor - Bota Sot
Një femër gjuajti me armë, shoqërohet në stacionin policor

Kronikë e zezë

Një femër gjuajti me armë, shoqërohet në stacionin policor

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 08:11
Foto ilustrim

Njësiti i hetimeve ka identifikuar dhe shoqëruar në stacion policor të Gjakovës, të dyshuarën femër, pasi që e njëjta ka shtënë me armë zjarri ku shihet edhe në një video që ka siguruar policia.

Nga e njëjta është konfiskuar një pistoletë, ndërsa me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat