Mbrëmë u thyen veturat dhe autobusët e Pejës dhe Suharekës, në Rahovec - Bota Sot
Mbrëmë u thyen veturat dhe autobusët e Pejës dhe Suharekës, në Rahovec

Kronikë e zezë

Mbrëmë u thyen veturat dhe autobusët e Pejës dhe Suharekës, në Rahovec

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 08:37
Ilustrim

Gjatë ndeshjes së mbrëmshme finale ndërmjet Yllit dhe Pejës ka ndodhur një incident në Rahovec

GJatë duelit janë thyer disa autobusë dhe vetura të qytetarëve nga Peja dhe Suhareka.

Lajmin e kanë konfirmuar tifogrupi i Rahovecit të cilët kanë thënë se distancohen nga këto gjëra.

“Morrëm vesh se gjatë lojës së sontshme janë thyer disa busë dhe vetura të qytetarëve nga Peja dhe Suhareka. Ne si tifogrup distancohemi nga këto gjëra. Nuk jemi tifogrup që shfryejmë inate në gjëra materiale” – thuhej në postimin e tyre.

Ndryshe, fitues i Kupës u shpall Peja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat