Lipjan: Përfshihet nga zjarri një dhomë e një shtëpie - Bota Sot
Lipjan: Përfshihet nga zjarri një dhomë e një shtëpie

Kronikë e zezë

Lipjan: Përfshihet nga zjarri një dhomë e një shtëpie

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 11:50
Foto ilustrim

Në Lipjan, gjatë ditës së djeshme është përfshirë nga zjarri një dhomë e një shtëpie të pabanuar në të cilën kishte pasur një sasi të ushqimit për kafshë.

Shtëpia është pronë e një mashkulli K/Shqiptar.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi i zjarrfikësve të cilët e kanë shuar zjarrin. 

Përveç dëmit material nuk ka pasur të lënduar, ndërsa rasti është nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat