4 persona të lënduar nga një rrahje në Prishtinë - Bota Sot
4 persona të lënduar nga një rrahje në Prishtinë

Kronikë e zezë

4 persona të lënduar nga një rrahje në Prishtinë

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 17:24
Ilustrim

Sot rreth ores 15:10 ka ndodhur një rrahje në Rrugën ‘Luan Haradinaj’ në Prishtinë, shkruan Front Online.

Nga ky konflikt, dy femra e dy meshkuj kanë marrë lëndime të lehta trupore e më pas të njejtit janë dërguar për tretman mjekësor, shkruhet në raportin e Policisë.

Raporti i Policisë:

Sot, më 7.02.2020 rreth orës 15:10, policia është informuar për një rrahje në progres në Rr. ‘Luan Haradinaj’, Prishtinë. Policia i është përgjigjur thirrjes, është ftuar edhe ekipi mjekësor emergjent. Katër persona (dy meshkuj dhe dy femra), kanë marrë lëndime dhe janë dërguar për tretman mjekësor. Policia është duke e trajtuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat