Tiranë, arrestohet një 37-vjeçar, kryente vjedhje banesash

Kronikë e zezë

Tiranë, arrestohet një 37-vjeçar, kryente vjedhje banesash

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 16:20
Ilustrim

Kapet dhe arrestohet  një 37-vjeçar që kryente vjedhje banesash. 37-vjeçari i kapur në flagrancë me precedentë të mëparshëm penal.

Sipas policisë ai ka kryer edhe tre raste të tjera të vjedhjes në banesa gjatë vitit 2019.

37-vjeçari B. Ç.,  është banues në Babrru të Tiranës dhe ishte i dënuar më parë për vjedhje.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestrua një çantë shpine me disa prej sende të vjedhura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat