E raporton babai djalin në Polici për ushtrim të dhunës psikike – arrestohet - Bota Sot
E raporton babai djalin në Polici për ushtrim të dhunës psikike – arrestohet

Kronikë e zezë

E raporton babai djalin në Polici për ushtrim të dhunës psikike – arrestohet

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 14:37
Ilustrim

Babai e ka raportuar djalin e tij në stacionin policor në Gjakovë, që po ushtron dhunë psikike ndaj anëtarëve të familjes së tij.

Policia njofton që i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

“Viktima mashkull/ K  ka raportuar se i dyshuari mashkull/K djali i tij kishte ushtruar dhunë psikike ndaj anëtarëve të familjes së tij. I dyshuari është arrestuar me vendim

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat