E detyron djalin të kërkoj lëmoshë në Ferizaj, shoqërohet në Polici - Bota Sot
E detyron djalin të kërkoj lëmoshë në Ferizaj, shoqërohet në Polici

Kronikë e zezë

E detyron djalin të kërkoj lëmoshë në Ferizaj, shoqërohet në Polici

Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 12:00
Ilustrim

Një person është shoqëruar dje në Polici nën dyshimin se shfrytëzuar të birin e tij  për të kërkuar lëmoshë.

I dyshuari është liruar, sipas policisë.

“Ferizaj 07.02.2020–17:30. Është shoqëruar në stacionin policor i dyshuari mashkull/K, pasi që i njëjti dyshohet se ka shfrytëzuar të birin e tij /K për të kërkuar lëmoshë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat