Dhunohet seksualisht një e mitur në Pejë

Kronikë e zezë

Dhunohet seksualisht një e mitur në Pejë

Më: 20 shkurt 2020 Në ora: 12:14
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur është abuzuar seksualisht nga dy persona po ashtu të mitur.

Rasti ka ndodhur dje në Pejë, ku edhe janë arrestuar dy të dyshuarit.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj/K të mitur, pasi që të njëjtit kanë abuzuar seksualisht me viktimën femër/K (e mitur). Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat