Përleshje e armatosur te “Grandi” në Prishtinë

Kronikë e zezë

Përleshje e armatosur te “Grandi” në Prishtinë

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 11:25
Ilustrim

Një përleshje e armatosur ka ndodhur në orët e hershme të mëngjesit të së shtunës në Prishtinë.

Ky rast ka ndodhur afër “Hotel Grandit”.

Policia ka dal menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është marrë me rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat