Ja si u vodhën dy mijë euro e stoli ari në Bajskë - Bota Sot
Ja si u vodhën dy mijë euro e stoli ari në Bajskë

Kronikë e zezë

Ja si u vodhën dy mijë euro e stoli ari në Bajskë

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 20:26
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë depërtuar në një dhomë të shtëpisë së viktimës, ku kishin vjedhë dymijë euro para te gatshme  dhe stoli ari të premtën në fshatin Bajskë  të Mitrovicës.

Policia njofton se njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin si vjedhje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat