Vjedhje e rëndë në Gradicë, ja çfarë vodhën hajnat - Bota Sot
Vjedhje e rëndë në Gradicë, ja çfarë vodhën hajnat

Kronikë e zezë

Vjedhje e rëndë në Gradicë, ja çfarë vodhën hajnat

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 11:01
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në stacionin policor në Drenas se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në stallën e tij të shtazëve dhe nga aty i kanë vjedhur dy kafshë shtëpiake (dy lopë).

Rasti i ndodhur në Gradicë është raportuar të shtunen në mengjes.

Sipas policisë rasti është nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat