Kanosi policët, arrestohet pejani

Kronikë e zezë

Kanosi policët, arrestohet pejani

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 16:51
Ilustrim

Policia në Pejë ka arrestuar një person i cili ka kanosur zyrtarët policorë

Rasti ika ndodhuir të shtunën, në rrugën “Nëna Tereza” në Pejë, pasi kishte kanosur verbalisht zyrtarët policor derisa i shqiptonin një tiketë kundërvajtje dhe i konfiskonin automjetin e pa doganuar.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48-orë. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat