Shpërndarësit të picave i grabisin para nën kërcënimin e armës - Bota Sot
Shpërndarësit të picave i grabisin para nën kërcënimin e armës

Kronikë e zezë

Shpërndarësit të picave i grabisin para nën kërcënimin e armës

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 17:11
Ilustrim

Tre persona kanë grabitur nën kërcënimin e armëve një shpërndarës të picave në Mitrovicë.

Një person ka raportuar në Policie, deri sa kishte qenë duke u kthyer pas një dërgese të picave në një motel, tre persona të panjohur duke i bllokuar rrugën dhe nën kërcënim të armës i kanë grabitur një shumë parash, një telefonin Iphone 5 dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Mitrovicë.

Përderisa Policia e Kosovës nuk raporton për të lënduar, ndërkaq rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat