Gjendet i vdekur në një depo shqiptari në Greqi - Bota Sot
Gjendet i vdekur në një depo shqiptari në Greqi

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur në një depo shqiptari në Greqi

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 13:00
Foto ilustrim

Një 53 vjeçar nga Shqipëria është gjetur i vdekur të dielën në një depo të një fshati Saint Seraphim të komunës Kamena Vourla.

Lamiareport informon se një fshatar gjeti burrin e vdekur dhe të mbuluar me gjak, ndërsa po hetohet nëse kemi të bëjmë me një vdekje natyrale apo vrasje.

Familja kishte denoncuar në polici zhdukjen e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat