Vrasje në tentativë në Prishtinë - Bota Sot
Vrasje në tentativë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vrasje në tentativë në Prishtinë

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 13:22
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona, pasi pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes vete, dhe njëri nga ta i ka therur me thikë dy personat tjerë.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Sylejman Delvina” në Prishtinë, të hënën rreth orës 18:40.

Dy të lënduarit janë duke u trajtuar në QKUK, ndërsa njëri nga të dyshuarit, me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat