Një sirian bie nga 15 metra lartësi në autostradën “Ibrahim Rugova” - Bota Sot
Një sirian bie nga 15 metra lartësi në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronikë e zezë

Një sirian bie nga 15 metra lartësi në autostradën “Ibrahim Rugova”

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 13:37
Ilustrim

Dje në mëngjes rreth orës 06:00, një mashkull shtetas sirian ka rënë ka 15 metra lartësi në mes të dy korsive të autostradës “Ibrahim Rugova”.

Me këtë rast ai ka marrë lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim në QKUK njofton raporti 24 orësh i policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat