Organizuan ‘përleshje’ mes qenve, arrestohen dy persona në Deçan - Bota Sot
Organizuan ‘përleshje’ mes qenve, arrestohen dy persona në Deçan

Kronikë e zezë

Organizuan ‘përleshje’ mes qenve, arrestohen dy persona në Deçan

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 14:18
Foto ilustrim

Policia e Kosovës njoftoi se ka arrestuar dy persona, pasi të njëjtit dyshohet se kanë organizuar përleshje mes qenve.

Rasti ka ndodhur më 16 shkurt në Deçan.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat