Dhunë në familje, vajza rrihet nga babai dhe vëllai

Kronikë e zezë

Dhunë në familje, vajza rrihet nga babai dhe vëllai

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 14:20
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, babë e djalë për dhunë në familje.

Babë e djalë, pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar viktimën femër kosovare, vajzën respektivisht motrën.

Ngjarja ka ndodhur në Gllogoc, të dielën në ora 21:40.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat