36 aksidente, 11 me të lënduar gjatë 24 orëve - Bota Sot
36 aksidente, 11 me të lënduar gjatë 24 orëve

Kronikë e zezë

36 aksidente, 11 me të lënduar gjatë 24 orëve

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 09:14
Foto

Policia e Kosovës i ka publikuar statistikat e përgjithshme gjatë 24 orëve të fundit.

Gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur 36 aksidente, me 11 aksidente ishin me të lënduar dhe 25 të tjera me dëme materiale.

Janë shqiptuar 1 mijë e 621 gjoba në trafik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat