Dy grabitje në Prishtinë - Bota Sot
Dy grabitje në Prishtinë

Kronikë e zezë

Dy grabitje në Prishtinë

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar për dy raste të grabitjeve në Prishtinë.

Në Polici, dy meshkuj kanë njoftuar se persona të panjohur e kanë grabitur arkën dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, të mërkurën në ora 13:15.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse.

Rasti tjetër është raportuar po të mërkurën në Prishtinë, në ora 19:45.

“Viktima femër kosovare raporton se një person i panjohur ia ka marrë çantën nga krahu dhe ka ikur në drejtim të panjohur”, thuhet në raport.

Nuk njoftohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat