Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Prishtinë

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 10:53
Ilustrim

Dje rreth orës 14:50, në Prishtinë është gjetur pa shenja jete një femër.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse policore dhe ekipi mjekësor që ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat