Aksident në Vranidoll, përplasen dy automjete - Bota Sot
Aksident në Vranidoll, përplasen dy automjete

Kronikë e zezë

Aksident në Vranidoll, përplasen dy automjete

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 11:13
Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 11:00 në fshatin Vranidoll të Prishtinës.

Foto nga vendi i aksidentit  shihen se janë të përfshira një veturë dhe një kamionetë.

Nuk është raportuar për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat