Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për një person në kërkim - Bota Sot
Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për një person në kërkim

Kronikë e zezë

Policia e Kosovës kërkon ndihmën e qytetarëve për një person në kërkim

Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 16:03
Foto ilustrim

Policia e Kosovës, me autorizim nga prokuroria, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e të dhënave që do të ndihmonin në arrestimin e personit të dyshuar Marjan Veljçkoviq, lindur më 13.05.1978 për veprat penale falsifikim i dokumenteve dhe legalizim i përmbajtjes së rreme.

Veljçkoviq ka numër të letërnjoftimit RKS: 125121102151 dhe të pasaportës RKS: P01042667.

Policia kërkon nga qytetarët që për çdo informatë që mund të çojë në arrestimin e të dyshuarit, mund të kontaktojnë në numrat 192 ose 080019999 (pa pagesë).

Image
Marjan Veljçkoviq
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat