I publikoi fotografi e incizime ish-të dashurës në rrjetet sociale, arrestohet - Bota Sot
I publikoi fotografi e incizime ish-të dashurës në rrjetet sociale, arrestohet

Kronikë e zezë

I publikoi fotografi e incizime ish-të dashurës në rrjetet sociale, arrestohet

Më: 12 mars 2020 Në ora: 10:59
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një person të dyshuar në Prishtinë, pasi i njëjti kishte publikuar në rrjete sociale disa fotografi dhe video incizime të ish të dashurës së tij.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat