Zhduket një vajzë nga Barileva - Bota Sot
Zhduket një vajzë nga Barileva

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë nga Barileva

Më: 12 mars 2020 Në ora: 11:06
Ilustrim

Një vajzë e mitur nga fshati Barilevë i Prishtinës, është raportuar e zhdukur në polici.

Babai i saj ka deklaruar se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

“Rasti është duke u hetuar”, njofton policia në raportin 24 orësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat