Zhduket një vajzë e mitur nga Barileva - Bota Sot
Zhduket një vajzë e mitur nga Barileva

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë e mitur nga Barileva

Më: 12 mars 2020 Në ora: 11:10
Foto ilustrim

Një person ka raportuar në Polici se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në Barilevë, më 27 shkurt 2020.

“Ankuesi mashkull/k ka informuar se e bija e tij viktima femër K-Shqiptare (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, thuhet në njoftim.

Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat