Një i arrestuar, publikoi video incizime të ish të dashurës - Bota Sot
Një i arrestuar, publikoi video incizime të ish të dashurës

Kronikë e zezë

Një i arrestuar, publikoi video incizime të ish të dashurës

Më: 12 mars 2020 Në ora: 11:25
Foto ilustrim

Policia e Kosovës bëri të ditur se ka arrestuar një person, pasi i njëjti ka publikuar në rrjete sociale disa fotografi dhe video incizime të ish të dashurës së tij.

Rasti ka ndodhur më 5 mars në  Prishtinë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull/k, nën dyshimin se i njëjti ka publikuar në rrjete sociale disa fotografi dhe video incizime të ish të dashurës së tij viktimës femër K-Shqiptare”, thuhet në njoftim.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat