I digjet stalla me ushqim bagëtish, bashkë me dy makina elektrike - Bota Sot
I digjet stalla me ushqim bagëtish, bashkë me dy makina elektrike

Kronikë e zezë

I digjet stalla me ushqim bagëtish, bashkë me dy makina elektrike

Më: 13 mars 2020 Në ora: 10:48
Foto

Në fshatin Ribar i Madh, në Lipjan, është raportuar për djegien e një stalle me ushqim bagëtish e në të cilën ndodheshin edhe dy makina elektrike.

Siç raporton policia në vendin e ngjarjes kanë dal edhe njësitet relevante dhe zjarrfikësit, të cilët dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat