I sëmurë me të meta psikike, sulmon fizikisht babain e tij - Bota Sot
I sëmurë me të meta psikike, sulmon fizikisht babain e tij

Kronikë e zezë

I sëmurë me të meta psikike, sulmon fizikisht babain e tij

Më: 14 mars 2020 Në ora: 10:54
Ilustrim

Policia në rajonin e Gjilanit kanë arrestuar një person me të meta psikike i cili kishte sulmuar fizikisht babain e tij.

I dyshuara me vendim të prokurorit është dërguar në psikiatri dhe është nën përkujdesjen e policisë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar, pasi që i njëjti e ka sulmuar fizikisht babin e tij. I dyshuari është me të meta psikike, me vendim të prokurorit është dërguar në spitalin e Gjilanit (psikiatri) dhe gjendet nën përkujdesjen e policies”, thuhet në raportin e PK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat