​Vajza e dehur ushtron dhunë fizike ndaj prindërve - Bota Sot
​Vajza e dehur ushtron dhunë fizike ndaj prindërve

Kronikë e zezë

​Vajza e dehur ushtron dhunë fizike ndaj prindërve

Më: 14 mars 2020 Në ora: 12:19
Foto ilustrim

Një vajzë nën ndikim të alkoolit, ka ushtruar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të saj.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë. E dyshuara është arrestuar me vendim të prokurorit kujdestar është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat