E rrah motrën, ndalohet në polici një person në Ferizaj - Bota Sot
E rrah motrën, ndalohet në polici një person në Ferizaj

Kronikë e zezë

E rrah motrën, ndalohet në polici një person në Ferizaj

Më: 15 mars 2020 Në ora: 12:01
Ilustrim

Në Ferizaj, dje rreth orës 15:00 është arrestuar një mashkull shqiptar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës- motrës së tij femër.

Viktima ka marrë tretman mjekësor në Qendrën Emergjente në Ferizaj dhe është liruar.

Me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat