Zhduket një vajzë në Pejë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Pejë

Më: 15 mars 2020 Në ora: 12:07
Foto ilustrim

Babai nga Peja ka raportuar në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur pasditen e së premtes në rrugën “Myrvete Maksutaj” në Pejë, ndërkaq është raportuar të shtunën, bën të ditur policia në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat