Përfshihet nga zjarri një veturë, në Malishevë - Bota Sot
Përfshihet nga zjarri një veturë, në Malishevë

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri një veturë, në Malishevë

Më: 15 mars 2020 Në ora: 12:12
Ilustrim

Një person në Malishevë ka raportuar se në rrethana të panjohura, nga zjarri i është përfshirë vetura e tij e cila gjendej në garazhe.

Ngjarja ka ndodhur më datë 14.02.2020.

Njësitë relevante dhe ekipi i zjarrfikësve kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz, ndërsa Rasti vazhdon të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat