Dhunohet një grua në Podujevë - Bota Sot
Dhunohet një grua në Podujevë

Kronikë e zezë

Dhunohet një grua në Podujevë

Më: 16 mars 2020 Në ora: 11:55
Ilustrim

Policia në Podujevë ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka dhunuar një grua

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Podujevë.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje, njofton policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat