Prishtinë, i vjedhin çantën me dokumente dhe mbi 100 euro - Bota Sot
Prishtinë, i vjedhin çantën me dokumente dhe mbi 100 euro

Kronikë e zezë

Prishtinë, i vjedhin çantën me dokumente dhe mbi 100 euro

Më: 17 mars 2020 Në ora: 09:49
Ilustrim

Policia e Kosovës ka raportuar në mesditën e së hënës në kryeqytet ka ndodhur një vjedhje.

Ankuesja femër kosovare ka raportuar se një person i dyshuar i panjohur nga krahu i ka grabitur një çantë krahu me dokumente personale.

Në çantë ajo kishte edhe një shumë parash prej 107 eurosh.

Autori ishte larguar në drejtim të panjohur, ndërsa rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat