I zoti i shtëpisë kap hajnin në flagrancë - Bota Sot
I zoti i shtëpisë kap hajnin në flagrancë

Kronikë e zezë

I zoti i shtëpisë kap hajnin në flagrancë

Më: 17 mars 2020 Në ora: 09:53
Ilustrim

Një person në Prizren ka zënë në flagrancë hajnin i cili po tentonte të hynte në shtëpinë e tij.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja që ka ndodhur mbrëmë, i dyshuari ishte duke tentuar të thyente derën.

Policia në vendin e ngjarjes ka arrestuar të dyshuarin dhe nga i njëjti kanë konfiskuar një shufër metalike, një palë dare, një thikë të vogël dhe një telefon mobil.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat