Fjaloset dhe pastaj e sulmon fizikisht gruan, arrestohet pejani - Bota Sot
Fjaloset dhe pastaj e sulmon fizikisht gruan, arrestohet pejani

Kronikë e zezë

Fjaloset dhe pastaj e sulmon fizikisht gruan, arrestohet pejani

Më: 18 mars 2020 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Pejë pasi që i njëjti pas një një fjalosje e kishte sulmuar fizikisht ish bashkëshorten e tij, me të cilën kishin qenë duke banuar në të njëjtën shtëpi.

I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat