Tentoi të kryente vjedhje, kapet në flagrancë një femër nga Shqipëria - Bota Sot
Tentoi të kryente vjedhje, kapet në flagrancë një femër nga Shqipëria

Kronikë e zezë

Tentoi të kryente vjedhje, kapet në flagrancë një femër nga Shqipëria

Më: 18 mars 2020 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Një femër shtetase e Shqipërisë është arrestuar në Prizren.

E dyshuara është kapur në flagrancë duke tentuar të kryej vjedhje në dy shtëpi private.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat