Burri i dehur rrah gruan dhe djalin në Deçan - Bota Sot
Burri i dehur rrah gruan dhe djalin në Deçan

Kronikë e zezë

Burri i dehur rrah gruan dhe djalin në Deçan

Më: 19 mars 2020 Në ora: 09:40
Foto ilustrim

Rastet e dhunës në familje janë duke vazhduar ende në Kosovë.

Një i tillë është raportuar të ketë ndodhur dje në Deçan.

Policia ka treguar se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që kishte sulmuar viktimat bashkëshorten e tij dhe djalin e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa i dyshuari nën ndikim të alkoolit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat