Arrestohen 9 persona në Ferizaj, çfarë ishin duke bërë në një lokal? - Bota Sot
Arrestohen 9 persona në Ferizaj, çfarë ishin duke bërë në një lokal?

Kronikë e zezë

Arrestohen 9 persona në Ferizaj, çfarë ishin duke bërë në një lokal?

Më: 20 mars 2020 Në ora: 09:46
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar 9 persona në rrugën Vëllezërit Gërvalla në Ferizaj.

Raportohet se në një lokal, janë hasur nëntë persona meshkuj kosovar duke luajtur me lojëra të bixhozit dhe pikador.

Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat