Zhduket një vajzë në Prishtinë - Bota Sot
Zhduket një vajzë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prishtinë

Më: 22 mars 2020 Në ora: 12:56
Foto ilustrim

Një person nga Prishtina ka raportuar dje në polici se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohur për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të policisë thuhet se rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat