Tentuan të hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Tentuan të hyjnë ilegalisht në Kosovë, arrestohen dy persona

Më: 23 mars 2020 Në ora: 09:59
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë të cilët janë hasur duke kaluar kufirin Maqedoni - Kosovë në mënyrë ilegale.

Personat i janë nënshtruar kontrollit mjekësor i cili është i obligueshëm dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat