Aksident trafiku në Partesh të Gjilanit, lëndohen 7 persona - Bota Sot
Aksident trafiku në Partesh të Gjilanit, lëndohen 7 persona

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Partesh të Gjilanit, lëndohen 7 persona

Më: 25 mars 2020 Në ora: 06:55
Foto nga aksidenti

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth mesnatës së sotme afër fshatit Partesh të komunës së Gjilanit.

Nga ky aksident kanë pësuar lëndime shtatë persona, ndërsa dëmet materiale janë të mëdha.

Ndryshe, në vend të ngjarjes kanë dalë edhe ekipet e njësive të Policisë së Kosovës si dhe zjarrfikësit e Gjilanit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat